Božetěchova 2968/104
612 00 Brno - Královo Pole
+420 733 534 163
info@auto-moto-brno.cz
Facebook AUTO MOTO BRNO

PNEUSERVIS


Nová vyhláška Ministerstva dopravy

Dnem 1. července 2008 vstoupila v platnost nová vyhláška c. 202/2008. Nová dopravní značka přikazuje řidiči motorového vozidla v období od 1. listopadu do 30. dubna pokračovat v jízdě jen za použití zimních pneumatik. A to s hloubkou dezénu nejméně 4 mm na všech kolech.

Změna spočívá v zavedení dvou zcela nových příkazových dopravních značek
"Zimní výbava" (č. C 15a)
"Zimní výbava - konec" (č. C 15b)

Značka Zimní výbava (C 15a)
Značka přikazuje řidiči motorového vozidla kategorie M nebo N [1] v období od 1. listopadu do 30. dubna pokračovat v jízdě jen za použití zimních pneumatik, a to u motorových vozidel o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 3 500 kg s hloubkou dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezu nejméně 4 mm na všech kolech a u motorových vozidel o maximální přípustné hmotnosti převyšující 3 500 kg s hloubkou dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezu nejméně 6 mm na všech hnacích kolech; použití zimních pneumatik muže být nahrazeno použitím sněhových řetezů; pod značkou může být umístněna dodatková tabulka E 12 s uvedením odlišné úpravy doby platnosti.

Značka Zimní výbava - konec (C 15b)
Značka ukončuje platnost značky č. C 15a "Zimní výbava". Příkaz vyplývající ze svislé dopravní značky "Zimní výbava" (č. C 15a) nekončí na vzdálenější hranici nejbližší križovatky, její platnost ukončuje až svislá dopravní značka "Zimní výbava - konec" (č. C 15b).
Kategorie M - motorová vozidla, která mají nejméně čtyři kola a používají se pro dopravu osob.
Kategorie N - motorová vozidla, která mají nejméně čtyři kola a používají se pro dopravu nákladu.
 

PNEUSERVIS AUTO & MOTO

Prodej nových pneumatik všech rozměrů za internetové ceny skladem nebo na objednání do druhého dne.
Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol.
Pneuservis motocyklových pneumatik včetně jejich vyvážení demontáže a montáže na motocykl.
K přezouvání pneumatik se používá speciální stroj konstruovaný proti poškrabání či poškození disku
Specialní zařízení na přezouvání runfletů

Mytí kol v moderní a účinné myčce
Auto Moto Brno s.r.o.
Nová pneumatická přezouvačka
Auto Moto Brno s.r.o.
Plnění kol dusíkem, vyvýječ vyvažovačka
Auto Moto Brno s.r.o.
Digitální
vyvažovačka
Auto Moto Brno s.r.o.

PNEUMATIKY

Výrobce pneu na trhu reprezentující nejvyšší segment kvality. Svými parametry předčí i ta nejvyšší očekávání. Vaši investici oceníte ve všech měřitelných parametrech. Konkurenční značky předčí maximálním využitím kilometrového výkonu, vysokým stupněm bezpečnosti i jízdního komfortu. Naší bezmeznou jistotou v kvalitě pneu značky Michelin je především spokojenost všech našich zákazníků, kteří je měli za více než desetiletou existenci naší společnosti možnost prověřit.

 

Goodyear Tire & Rubber Company vznikla v roce 1898, když Frank Seiberling zakoupil první dílnu. Od vzniku první pneumatiky pro jízdní kola v roce 1898 směřoval Goodyear k tomu, aby se stal největším výrobcem pneumatik. Tohoto cíle dosáhl v roce 1916, kdy také představil reklamní slogan "Na pneumatikách. Goodyear jezdí více lidí, než na pneumatikách všech ostatních značek dohromady". V roce 1926 se Goodyear stal největší gumárenskou společností na světě. V Roce 1963 vyrábí GY svou 1 000 000 000. pneumatiku. V roce 1970 ještě zvyšuje svou prestiž, když je do pneumatik GY obut modulový transportér Apolla 14. Dnes je synonymem kvality a spolehlivosti

 

 

Více než stoleté pneumatikářské zkušenosti umožňují PIRELLI kombinovat ve svých produktech nejvyšší úrovně bezpečnosti - výjimečná stabilita v podélném i příčném směru, jedinečná přilnavost díky kvalitě použitých materiálů a maximální odvod vody snižující riziko aquaplainingu na minimum, životnosti i jízdního komfortu. Nejširší nabídka dezénů zaručuje 100% jistotu výběru pro daný typ vozidla. Nechybí v ní pneu pro osobní vozy s rozlišením komfortní i sportovní jízdy, pneu pro lehká užitková vozidla ani široká škála dezénů určených pro vozy OFF-ROAD.

 

 

Pneumatiky Dunlop jsou známy v našich zemích již s nástupem motorismu ve dvacátých letech a z období první republiky. Koncem devadesátých let získává značka opět své místo na trhu a je tradičně etablován v první výbavě prestižních automobilových a motocyklových značek. Jeho nejvýznamnější produkty SP Sport 9000 a SP Winter Sport M3 jsou v nezávislých testech dlouhodobě doporučovány jako nejlepší volba pro moderní výkonné automobily.

 

 

Značka prověřená dlouholetou domácí tradicí. Vyššího stupně kvality dosáhla v posledních letech především použitím nových technologií a inovací stávajících dezénů. Zvýšením kontaktní plochy s vozovkou přispívá k rovnoměrnějšímu rozložení tlaku (Barum Belt system) a tím výrazně prodlužuje životnost pneumatiky (novinka - Barum Bravuris).

 

 

Auto Moto Brno s.r.o.
Auto Moto Brno s.r.o.
Auto Moto Brno s.r.o.
 
Auto Moto Brno s.r.o.

 

DISKY

PLECHOVÉ DISKY


Homologované ocelové disky pro všechny značky

HLINÍKOVÉ DISKY

Možnost objednání samostatného příslušenství - šrouby, matky, bezpečnostní systémy, středící kroužky, krytky, loga